serwis i sklep - 505 600 500

Hydraulika Siłowa
Produkty

Jeżeli na przykład jesteś właścicielem firmy budowlanej, zwłaszcza takiej, w której potrzebny jest ciężki sprzęt, a wykonywane zadania są naprawdę ciężkie i trudne, to jest to temat, którym powinieneś się zainteresować.

Przewody hydrauliczne i przemysłowe

Oferujemy wysokiej jakości przewody hydrauliczne i przemysłowe. Oferta obejmuje węże hydrauliczne, termoplastyczne, hydrauliczno-gumowe oraz rury hydrauliczne. Węże te wykorzystywane są w układach hydrauliki siłowej do przenoszenia mocy oraz sterowania. Wysokiej jakości przewody hydrauliczne i przemysłowe to absolutna podstawa w każdym sprzęcie budowlanym i rolniczym. Dzięki nim, macie pewność, że maszyna będzie pracować dokładnie tak jak powinna. Węże te są zabezpieczone w sposób, który sprawia, że bez problemu radzą sobie z pracą przy wykorzystaniu cieczy pod dużym ciśnieniem.

Siłowniki i akcesoria

W tej kategorii znajdą państwo szeroki wybór siłowników i akcesoriów do maszyn wykorzystujących hydraulikę siłową w swojej pracy. W akcesoriach znajdą państwo między innymi ofertę różnych tulei wykorzystywanych w tego typu urządzeniach. Siłowniki hydrauliczne (często zwane cylindrami), wykorzystywane są w celu przeniesienia energii z tłoka czy z innego elementu mechanizmu na odpowiednią jego część. W naszej ofercie znajdą państwo siłowniki i akcesoria różnego rodzaju, dopasowane do państwa potrzeb. Oferujemy również pomoc w doborze odpowiedniego typu siłownika w zależności od danej maszyny.

Silniki i orbitrole

Posiadamy szeroką ofertę silników i orbitroli hydraulicznych przygotowaną z myślą o państwa potrzebach. Silniki i orbitrole to układ sterowania wykorzystywany w układach kierowniczych ciężkich maszyn rolniczych czy budowlanych. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór silników i orbitroli najwyższej jakości. Warto zauważyć, że orbitrole zwykle są wyposażone w zawory: szokowe, przelewowe, ssące, zwrotne, co ma pozytywny wpływ na ilość elementów stosowanych w układzie. Mówiąc w praktyce, jest ich znacznie mniej.

Rozdzielacze hydrauliczne

Produktem niezwykle ważnym, który znajdą państwo w naszej ofercie są tak zwane rozdzielacze hydrauliczne. W naszej ofercie znajdą państwo rozdzielacze przeznaczone do stosowania w układach hydraulicznych m.in. maszyn przemysłowych, rolniczych, budowanych czy w dźwigach. Jak sama nazwa wskazuje, zadaniem rozdzielaczy jest sterowanie kierunkiem przepływu wykorzystywanej cieczy roboczej. Zależnie od wybranego modelu, przepływ cieczy nominalnej szacuje się na: 45 do 170 [l/min] przy ciśnieniu roboczym wynoszącym maksymalnie 350 bar. Rozdzielacze dzielą się na różne rodzaje zaczynając od jednosekcyjnych aż po sześciosekcyjne. W naszej ofercie znajdą państwo rozdzielacze hydrauliczne różnych rodzajów, dopasowane pod państwa indywidualne potrzeby. Wszystkie nasze rozdzielacze spełniają europejskie i światowe normy stworzone z myślą o tego typu produktach.

Zawory hydrauliczne

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór zaworów hydraulicznych i pomp hydraulicznych. To właśnie pompy hydrauliczne zamieniają energie mechaniczną, która jest dostarczana z zewnątrz na wewnętrzną energię hydrauliczną strumienia cieczy roboczej. Można powiedzieć, że pompy hydrauliczne są swoistym sercem układu. Biorąc pod uwagę rodzaj modelu osiągają one wydajność jednostkową od 0,8 do 99 cm3/obr przy maksymalnym ciśnieniu roboczym 250 bar. Jako że “serce” jest tak ważnym organem, dołożyliśmy wszelkich starań do tego, żeby oferować państwu pompy hydrauliczne, najwyższej jakości. Pomożemy państwu również w doborze odpowiedniej pompy w zależności od indywidualnych potrzeb.

Centralne smarowanie

Jak w każdej maszynie, niezwykle ważne jest to, żeby urządzenie miało odpowiednie smarowanie. Zadaniem układu centralnego smarowania jest precyzyjne dozowanie środka smarującego. Układ tego typu zapewnia dokładność, a także równomierne rozprowadzanie środka smarującego w całym układzie. W naszym asortymencie znajdą państwo wszystkie produkty niezbędne do prawidłowego działania centralnego układu smarowania.

Szybkozłącza hydrauliczne

Szybkozłącza hydrauliczne przeznaczone są do pracy pod wysokim ciśnieniem. Często przekraczającym nawet kilkaset bar. Są to elementy, które wykorzystuje się do bardzo szybkiego i relatywnie łatwego łączenia przewodów oraz instalacji hydraulicznych. W ofercie znajdą państwo szybkozłącza hydrauliczne nisko, średnio i wysokociśnieniowe. Stosuje się je zarówno do oleju w układach hydrauliki siłowej jak i również do innych mediów zarówno w formie płynnej jak i również gazowej. Najczęściej wykonane są one według norm ISO-A; ISO-B; ISO-F. Szybkozłącza, które znajdą państwo w naszej ofercie to produkty wytrzymałe, prezentujące najwyższą dostępną jakość. Wykonane są z najlepszych materiałów takich jak stal węglowa oraz stal nierdzewna.

Końcówki do przewodów

Oferta obejmuje szeroki wybór końcówek do przewodów. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi tuleje, końcówki hamulcowe, końcówki specjalne, końcówki typu WEO itd. Wszystko to oferowane z myślą o tym, żeby spełnić państwa wymagania. Produkty te zostały wykonane ze stali najwyższej jakości.

Opaski zaciskowe

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki asortyment opasek zaciskowych stosowanych do wszelkiego typu węży. Posiadamy pełen zakres opasek stosowanych w zarówno w małych węzach gdzie opaska musi mieć kilka milimetrów jak i tych, których średnica przekracza kilkanaście centymetrów. Elementy zostały wykonane ze stali różnej jakości, która jest odpowiednio oznaczona w opisie danego produktu. Opaski te służą do łączenia wszystkich typów końcówek z wężami. Dzięki nim uzyskamy dobre, wytrzymałe i co najważniejsze solidne połączenie. Idealnie będzie ono pracować nawet w naprawdę ciężkich i wymagających warunkach.

Uszczelki

Uszczelki hydrauliczne do siłowników hydraulicznych to istotny element maszyny. Oferujemy państwu szeroki asortyment uszczelek najwyższej jakości do najpopularniejszych produktów oferowanych przez renomowane firmy zajmujące się hydrauliką siłową. W naszej ofercie znajdą państwo różnego rodzaju uszczelnienia takie jak np. tłokowe czy zgarniające, a także akcesoria do uszczelnienia. Takie jak na przykład szczypce do ich montażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Podkładki miedziane i gumowo-metalowe

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości podkładki miedziane i podkładki gumowo-metalowe do siłowników hydraulicznych. Mają one szerokie zastosowanie między innymi w sterownikach hydraulicznych. Podkładki te są wysokiej jakości i są niezwykle wytrzymałe, a także przeznaczone zostały do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Są to produkty renomowanych firm i prezentują one najwyższą jakość dostępną obecnie na polskim rynku.